Збір лідерів Обласної Ради дітей Київщини 2018

Date: 1 вересня 2018 о 14:26, Refreshed 25 вересня 2018 о 14:29
289 views

Звіт заступника Президента шкільного Парламенту Немішаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Станкевич Дар’ї  про участь у зборі лідерів Обласної Ради дітей Київщини.

«З 27 по 29 серпня 2018 року я та Трубчанінова Валерія, учениця 8-А класу знаходилися на зборі лідерів  ОРДК.  Дехто може запитати: „Що це таке, твоє ОРДК?”.  Я вам відповім. Обласна Рада Дітей Київщини - це збір лідерів з усієї Київської області.

Протягом трьох днів ми виконували різні квести, брали участь у тренінгах, створювали проекти, зустрічалися з багатьма відомими людьми.

Перший день був ознайомлювальним. Нас розподілили по комісіях. Усього їх було п‘ять. Мені пощастило потрапити до комісії з питать культури та волонтерства. Всі діти виявилися дуже товариськими та доброзичливими. Якщо тобі було щось незрозуміло, ти міг спокійно підійти до випускника ОРДК та задати всі свої питання. У цьому місці особлива атмосфера. Ввечері у нас відбулася свіча. Це було так хвилююче. Лідери розповідали, які враження вони отримали за день, що дізналися нового. Я та, яка приїхала вперше, тому і казала, що дуже здивована від того, які тут всі привітні та дружні.

Наш другий день почався з руханки. Я вважала, що ми просто побігаємо та поприсідаємо. Але як я помилялась. Цю руханку запам‘ятаю надовго. Нам сказали стати у коло по парам. Я швиденько взяла хлопця та й пішла ставати. Виявилося, що ми будемо танцювати. Уявіть, яке в мене було здивування. Танець називається „Королівський банс". Якщо вам стане цікаво, ви можете знайти його в YouTube.

Нашій комісії „Культура” зробити „Лідерський вечір”. Наш лідер підійшов до цього креативно. Він запропонував танець, я порадила пісню, всі погодились. До вечора залишалось не більше ніж пів години, а в нас готовий танець лише на перший куплет з приспівом. І як ви думаєте, чим це все закінчилось? Правильно! Танець вийшов просто чудовим! Інші комісії теж виступили не гірше. Після свята у нас знову була свіча. Також на другий день у нас були зустрічі з Діною Ібрагімовою, генеральним директором громадського дитячого інтернет-телебачення та радіо „ Веселка TV”, та кавер-музикантом та блогером Джері Хеілом.

На третій день до нас завітали представники Головного територіального управління юстиції, ознайомивши з актуальними питаннями сьогодення, такими  як булінг у житті дитини та світ юридичних професій.

По закінченню заходу всі лідери посадили молодого дуба на подвір‘ї Дзвінківського навчально-наукового-виробничого центру.

Я ще не встигла доїхати додому, а вже мріяла знову потрапити на збір лідерів ОРДК!»

Comments:
Only authorized users can leave comments.