До вашої уваги!!!
Запрошуємо Вас взяти участь у благодійній акції "Подаруй бібліотеці книгу"
Будь - яка книга з Вашої особистої бібліотеки, яку Ви вже прочитали, знайде своє місце на поличках шкільної бібліотеки, стане доступною іншим користувачам.
В дарунок приймаються книги останніх років видання, будь - якої тематики та жанру.

19 вересня 2023 о 14:56 | немає коментарів

Цього дня ми відзначаємо 35 років з дня трагедії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 2021 о 10:49 | немає коментарів

До святкування 150-ї річниці від дня народження видатної української письменниці Лесі Українки діти Немішаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів взяли участь у онлайн флешмобі читання її поезій.

25 лютого 2021 о 06:48 | немає коментарів

На уроці української мови у 2-Б класі класний керівник Інна Хмельовська провела лего-вікторину, присвячену святкуванню Міжнародного дня рідної мови.

22 лютого 2021 о 12:30 | немає коментарів

Класний керівник 2-В класу Альона Дідовець провела урок-вікторину з нагоди святкування Дня рідної мови: "Калинова рідна мова".

22 лютого 2021 о 12:14 | немає коментарів

У школі пройшов тиждень математики.

22 лютого 2021 о 12:00 | немає коментарів

Немішаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (школа № 1) незабаром розпочне прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2021 - 2022 навчальний рік.

Оскільки до 20 лютого школа працює в умовах карантину, пропонуємо вам заповнити електронну форму для створення бази даних учнів майбутніх перших класів за посиланням нижче.

19 лютого 2021 о 09:30 | немає коментарів

Прийом документів щодо зарахування дітей до 1 класу відбуватиметься з 15 червня по 15 липня 2020 року з 9.00 до 15.00 щодня.

11 червня 2020 о 20:33 | немає коментарів

“Рішення Уряду передбачає послаблення деяких карантинних обмежень з 11 травня. Українці зможуть знову ходити в парки та сквери, запрацюють перукарні, буде дозволена оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами. Однак для закладів освіти все залишиться незмінним – вони проводять дистанційне навчання та готуються до завершення навчального року”, – пояснила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно. Календар навчання виглядатиме так:

9 травня 2020 о 14:48 | немає коментарів

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 22 квітня 2020 року. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

28 квітня 2020 о 15:57 | немає коментарів

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

26 березня 2020 о 16:59 | немає коментарів

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно.

26 березня 2020 о 16:49 | немає коментарів