Форум молодіжних ініціатив

Date: 13 вересня 2018 о 12:36, Refreshed 25 вересня 2018 о 12:41
357 views

12 вересня учні  школи Ломкова Марія і Трубчанінова Валерія у складі делегації від Немішаївського молодіжного тпарламенту відвідали молодіжний форум в м. Ніжин.

Коли осінь віє холодом, саме час згадати, як ми гаряче культивували ідеї на Форумі молодіжних ініціатив Ніжина-2018 "CoolТИватор іDей", який відбувся 12.09.2018 року на базі НДУ імені Миколи Гоголя. Як вже згадувалось, Форум об'єднав близько 170 активних представників учнівської та студентської молоді, молодіжних громадських організацій, працюючу та непрацюючу молодь, молодіжних працівників та педагогів міста Ніжина, Ніжинського району, Немішаєва та Харкова.

Завдяки ідеї дати молоді можливість зануритись в світ перспектив та розвитку, ми мали змогу слухати спікерів з Асоціації молодіжних центрів України, Програми "Молодіжний працівник", ГО ІСАР-Єднання, U-report Ukraine, Української Асоціації Студентів, Чернігівського обласного молодіжного центру, Київського обласного молодіжного центру, Корпусу миру США, Немішаївського молодіжного парламенту, Харківської молодіжної ради,Чернігівського Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання, а також місцевих активістів та зірочок))

Неймовірна атмосфера панувала починаючи з реєстрації та панельної дискусії про "Можливості від молоді та для молоді", а також протягом 3 лінійок воркшопів, "Кави з можливостями", групової руханки та роботи в міні-групах над участю молоді в різних політиках та сферах життя громади.

Й досі приємно згадувати цей день, і вже плануємо ще крутіший "CoolТИватор іDей" наступного року!!!!

Comments:
Only authorized users can leave comments.